چگونه رابطه قوی تر و گرم تری را با همسر خود داشته باشیم؟

آیا دنبال یک رابطه ای قوی تر با کسی که دوستش دارید هستید؟ آیا میخواهید که رابطه تون با کسی که دوستش دارید; صمیمی تر بشه و وارد فاز جدیدی از رابطه با همسر خود بشوید؟ با ما همراه باشید; تا با ارائه چند نکته بهتون کمک کنیم.

 

گام ها

 

بهش نشون بدید که چقدر براتون مهمه و چقدر عاشقش هستید.

 

۱ – بهش نشون بدید که چقدر براتون مهمه و چقدر عاشقش هستید.

این لزوما به این معنا نیست که هدایای گرانقیمتی برای همسر تون بخرید یا اینکه باهاش برید پاریس!! خیلی ساده میتونید بهش یک پیام بدید و بهش بگید که دارید بهش فکر میکنید یا مثلا میتونید نامه های عاشقانه در بعضی جا های خانه بگذارید; تا با دیدن اون ها سوپرایز بشه; بغل کردن و همچنین بوسه نیز تاثیر زیادی در جلب توجه او دارد.

 

روی اون شخص تمرکز کنید.

 

۲- روی اون شخص تمرکز کنید.

وقتی همسر تون سعی میکنه که با شما گفتگو کنه، بی توجه بهش نشینید تلویزیون ببینید یا اینکه با گوشیتون ور برید! این وسایل رو بذارید کنار و حداقل برای چند دقیقه همه توجهتون رو به اون ها بدید; بذارید بفهمه که حرف هاش برای شما چقدر مهمه; این کار علی رغم ساده بودنش بسیار تاثیر گذار است.

 

به علایق اون شخص، علاقه مند شوید

 

۳ – به علایق اون شخص، علاقه مند شوید!

حتما که نباید شما واقعا از اون چیز ها خوشتون بیاد! فقط سعی کنید که به چیز هایی که همسر تون دوست داره علاقه نشون بدید. وقتی که اون شخص تیم مورد علاقه ش در یک مسابقه پیروز میشه، شما هم باهاش هیجان زده بشید; یا اگه اون شخص از یک سریالی خوشش میاد شما هم وانمود کنید که از اون سریال خوشتون میاد.

  • همین چیز های کوچک باعث میشه که شما وجه اشتراک زیادی با هم داشته باشید
  • اگر فرضا اون فرد متوجه بشه که شما دارید وانمود میکنید، این باز هم یک نکته مثبت هست چون او میفهمه انقدر براتون مهمه که حاضرید وانمود کنید که علایق اون رو دوست دارید

 

با یه کاری که میتونید با همسر خود انجام بدید، سوپرایزش کنید

 

۴ – با یه کاری که میتونید با هم انجام بدید، سوپرایزش کنید.

به خوبی راجع به این قضیه فکر کنید; چه این کار یه پیک نیک رمانتیک تو پارک باشه و یا یک بازی نوستالژیک و قدیمی. این حتما نباید یک چیز بزرگ یا کاری هزینه بر باشه; اگه خوب به علایق اون شخص فکر کنید به نتیجه خوبی خواهید رسید.

 

به همسر تون بگید که چقدر براتون مهم هستند

 

۵ – به همسر تون بگید که چقدر براتون مهم هستند.

عاشق چه چیزی از او هستید؟ آیا اون شخص لبخند زیبایی داره؟ یا چشمای قشنگی داره؟ ویژگی های خوب فرد مورد علاقه تون رو بهش بگید و اینارو تو خودتون نگه ندارید. هر چیز خوب و زیبایی که در اون ها میبینید رو بهشون بگید، مطمئن باشید که این تعریف شما روز اون ها رو بهتر خواهد کرد.

 

ترجمه و ویرایش شده توسط تیم تحریریه نیمرومنبع

Summary
چگونه رابطه قوی تر و گرم تری را با همسر خود داشته باشیم؟
عنوان مقاله
چگونه رابطه قوی تر و گرم تری را با همسر خود داشته باشیم؟
توضیحات
آیا دنبال رابطه ای قوی تر با کسی که دوستش دارید هستید؟ در این مطلب نکاتی رو به شما آموزش می دهیم تا بتوانید رابطه ی صمیمی تری را با همسر خود داشته باشید.
نویسنده

برای دانلود رایگان این مقاله کافیست ایمیل خود را وارد کنید!


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *