چگونه کاری کنیم که افراد راجع به ما فکر کنند؟

اینکه کاری کنیم که افراد بهمون فکر کنند شاید کمی سخت باشه، ممکنه که شما سعی کنید فکر افراد رو تحت تاثیر قرار بدید، اما از آنجاییکه ضمیر ناخودآگاه انسان خیال پردازی هایی رو برای مقابله با مشکلاتی که شما با آن ها مواجه میشوید می سازد، احتمالا جوابی نمیگیرید. با این حال برای برقراری رابطه بهتر با آن شخص شما میتوانید از روش ها و ترفند هایی که در این مقاله ذکر میشود، افراد مورد نظرتون رو تحت تاثیر قرار بدید. اول از همه اینکه شما قبل از این که اون فرد بخواد بخوابه باید در ذهنش قرار بگیرید و سپس اینکه در حالات عمومی نیز در یاد اون شخص بمونید، چجوریش رو با هم میبینیم!

 

بخش اول – چگونه در ذهن اون فرد قرار بگیریم

چگونه در ذهن یک فرد قرار بگیریم

 

سعی کنید که به اون شخص یک عکس از خودتون رو بدید. این ترفند زمانی بسیار بهتر جواب میده که شما آخرین نفری باشید که اون شخص تصویرش را میبیند، این کار شاید باعث شود که اون شخص با فکر کردن به شما رویای شما رو ببیند!

 

قبل از خواب با اون شخص تماس بگیرید

 

نزدیک ساعت خواب با اون شخص تماس بگیرید یا بهش پیام بدید. اگر شما قبل از خواب با فرد مورد علاقه تون تماس بگیرید، مطمئن باشید او با فکر شما به خواب میرود!

 

از عطر استفاده کنید

 

از یک بوی خاص استفاده کنید. شما میتوانید همیشه از یک عطر یا رایحه ی خاص استفاده کنید و با این کار باعث می شوید که آن شخص همیشه با شنیدن آن بو به یاد شما بیفتد . مانند صدا، بو ها نیز تاثیر شگرفی در خیال هاو فکر های یک فرد دارند!

 

از خودتان یک ویدیو ضبط کنید.

 

از خودتان یک ویدیو ضبط کنید. اگر باعث شوید که اون فرد قبل از خواب ویدیو شما رو پخش کنه، احتمالا شما آن شب در رویای اون شخص خواهید بود! برای این کار می توانید از قابلیت های جدید تلگرام استفاده کنید.

 

یک یادگاری از خودتون به جا بگذارید

 

یک یادگاری از خودتون به جای بذارید. مثلا میتونید گردنبند یا دستبند تون رو پیش شخص جا بذارید یا این ها رو بهشون هدیه بدید و باعث بشید که در یاد اون ها قرار بگیرید.

 

بخش دوم در یاد ماندن

شخصیت خود را نشان دهید

 

اجازه بدید که شخصیت منحصر به فرد شما بدرخشد. هر اخلاق یا عادتی که شما داشته باشید، باعث می شود که شما تک بشوید که این ها باعث میشود در یاد دیگران بمانید، سعی در تغییر خود نداشته باشید.

 

خود واقعی تان باشید

 

خود واقعی تان باشید. فکر ها و عقاید خودتون رو پنهان نکنید ، نشان دادن خود واقعیتان بسیار در این راه مفید است.

  • برای مثال اگر اون شخص ازتون پرسید که از چه فیلم هایی خوشتون میاد ، فقط نگید که ” فیلم های کمدی ” و جزئیات رو در نظر بگیرید ” من عاشق فیلم های جنگ ستارگانم، شاید تخیلی به نظر بیاد ولی داستان فوق العاده ای داره… “

 

از دختر مورد علاقه خود تعریف کنید

 

از اون شخص تعریف کنید. مردم از اینکه ازشون تعریف بشه بسیار لذت میبرند، و این شانس به یاد مانده شدن در ذهن آن ها را افزایش میدهد.

 

کار های غیر معمول برای جذب جنس مخالف انجام دهید

 

کارهای غیر معمول انجام دهید. برای بودن در ذهن و فکر یک فرد باید متفاوت باشید. باید کار های غیر عادی انجام دهید، یک کلاه مسخره بپوشید، یک کیک ( هر چند خراب ! ) برای او بپزید، یا کاری کنید که در ذهن او خاص بشوید.

 

به دقت گوش دهید

 

به دقت گوش دهید. یکی از راه های این که شما علاقه مند به نظر برسید این است که به دقت گوش دهید. وقتی به اون فرد گوش بدید، نشون میدید که اون فرد برای شما اهمیت داره و فرد مهمی برای شما است.

 

موضوعات جالب و جذاب انتخاب کنید

 

موضوعات جالب را انتخاب کنید. وقتی که میخواید یک گفتگو رو آغاز کنید، از سوالاتی راجع به آب و هوا یا مثلا کاری که فرد انجام میده خودداری کنید، به جاش میتونید مثلا راجع به کتابی که اخیرا خوندید یا کنسرتی که میخواد برگذار بشه صحبت کنید.

 

ترجمه و ویرایش شده توسط تیم تحریریه نیمرومنبع

برای دانلود رایگان این مقاله کافیست ایمیل خود را وارد کنید!


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *